NAI ΣΤΗΝ ΤΡΟΠΟΛΟΓΙΑ !
Στηρίζουμε την τροπολογία και ζητάμε αναγνώριση των προσόντων μας . ειμαστε εκπαιδευτικοί με μεταπτυχιακές σπουδές κ εδω κ 3 χρόνια υποβαθμίζομαστε στον πίνακα της ειδικης αγωγης . Ειναι απαράδεκτο κ ζητούμε δικαίωση, στηρίζουμε την τροπολογία και ζητούμε απο τον υπουργό άρση της άδικης πρόταξης των ΠΕ 71 κ ΠΕ 61 .
NAI ΣΤΗΝ ΤΡΟΠΟΛΟΓΙΑ ! Στηρίζουμε την τροπολογία και ζητάμε αναγνώριση των προσόντων μας . ειμαστε εκπαιδευτικοί με μεταπτυχιακές σπουδές κ εδω κ 3 χρόνια υποβαθμίζομαστε στον πίνακα της ειδικης αγωγης . Ειναι απαράδεκτο κ ζητούμε δικαίωση, στηρίζουμε την τροπολογία και ζητούμε απο τον υπουργό άρση της άδικης πρόταξης των ΠΕ 71 κ ΠΕ 61 .