ΝΑΙ ΣΤΗΝ ΤΡΟΠΟΛΟΓΙΑ
Συνυπογράφω την ανακοίνωση του ΠΣΑΕΠ και στηρίζω την υπουργική απόφαση μέσω της οποίας διασφαλίζονται τα εργασιακά μας δικαιώματα. Η παρούσα υπουργική απόφαση εμπεριέχει το αίσθημα δικαιοσύνης, ίσης μεταχείρισης απομακρύνοντας την αδικία και την απαξίωση.
ΝΑΙ ΣΤΗΝ ΤΡΟΠΟΛΟΓΙΑ Συνυπογράφω την ανακοίνωση του ΠΣΑΕΠ και στηρίζω την υπουργική απόφαση μέσω της οποίας διασφαλίζονται τα εργασιακά μας δικαιώματα. Η παρούσα υπουργική απόφαση εμπεριέχει το αίσθημα δικαιοσύνης, ίσης μεταχείρισης απομακρύνοντας την αδικία και την απαξίωση.