ΥΠΕΡ ΤΗΣ ΠΡΟΤΑΣΗΣ!!
Μεχρι το 14 καθε αποφοιτος και φοιτητης Π.Τ.Δ.Ε. Τ.Ε.Ε.Π.Η. ηξερε πως η συνθηκη πτυχιου παιδαγωγου και μαστερ ειδικης δινει εργασιακα δικαιωματα τοσο σε γενικη οσο και και στην ειδικη και μαλιστα με προταξη στους πινακες αναπληρωτων ΕΑΕ.Συνεπως η αποψη σας για το πλαισιο σπουδων που ακουλουθησαμε ειναι τοσο αυθαιρετη οσο το να σας προσαψουμε πως περασατε ΠΤΕΑ επειδη δεν περασατε Π.Τ.Δ.Ε..ΝΑΙ ΣΤΗΝ ΤΡΟΠΟΛΟΓΙΑ!!!!
ΥΠΕΡ ΤΗΣ ΠΡΟΤΑΣΗΣ!! Μεχρι το 14 καθε αποφοιτος και φοιτητης Π.Τ.Δ.Ε. Τ.Ε.Ε.Π.Η. ηξερε πως η συνθηκη πτυχιου παιδαγωγου και μαστερ ειδικης δινει εργασιακα δικαιωματα τοσο σε γενικη οσο και και στην ειδικη και μαλιστα με προταξη στους πινακες αναπληρωτων ΕΑΕ.Συνεπως η αποψη σας για το πλαισιο σπουδων που ακουλουθησαμε ειναι τοσο αυθαιρετη οσο το να σας προσαψουμε πως περασατε ΠΤΕΑ επειδη δεν περασατε Π.Τ.Δ.Ε..ΝΑΙ ΣΤΗΝ ΤΡΟΠΟΛΟΓΙΑ!!!!