ΝΑΙ ΣΤΗΝ ΤΡΟΠΟΛΟΓΙΑ!
Το μεταπτυχιακο δεν εγινε απο ατομα που ηρθαν με αλεξιπτωτο στο χωρο της εκπαιδευσης..Εγινε απο ατομα που ειχαν σπουδασει 4 χρονια στα παιδαγωγικα,περασαν τις προβλεπομενες διαδικασιες και το πηραν..Τερμα η λασπολογια και οι ανακριβειες...Ναι στην τροπολογια...
ΝΑΙ ΣΤΗΝ ΤΡΟΠΟΛΟΓΙΑ! Το μεταπτυχιακο δεν εγινε απο ατομα που ηρθαν με αλεξιπτωτο στο χωρο της εκπαιδευσης..Εγινε απο ατομα που ειχαν σπουδασει 4 χρονια στα παιδαγωγικα,περασαν τις προβλεπομενες διαδικασιες και το πηραν..Τερμα η λασπολογια και οι ανακριβειες...Ναι στην τροπολογια...