ΑΜΕΣΗ ΑΠΟΣΥΡΣΗ ΤΗΣ ΤΡΟΠΟΛΟΓΙΑΣ!
1.καταργείται με αυτό τον τρόπο το βασικό πτυχίο μας
2. σε κανένα άλλο κλάδο δεν προηγείται το βασικό πτυχίο απο το μεταπτυχιακό/διδακτορικό
3. οι ΠΕ61/ΠΕ71 είναι άριστα καταρτισμένοι και στη γενική αγωγή με 4 εξάμηνα πρακτικής: 2 σε γενικό σχολείο, 2 σε τμήμα ένταξης και ειδικό σχολείο. Επίσης,μαθήματα Γλώσσας,Μαθηματικών, Φυσικής ως βασικά μαθήματα.
4. αυτή η τροπολογία είναι μια Ντροπή που για μια ακόμη φορά προτάσσει τους ισχυρότερους οικονομικά. Κανένα κράτος δικαίου, καμιά ισονομία!
ΑΜΕΣΗ ΑΠΟΣΥΡΣΗ ΤΗΣ ΤΡΟΠΟΛΟΓΙΑΣ! 1.καταργείται με αυτό τον τρόπο το βασικό πτυχίο μας 2. σε κανένα άλλο κλάδο δεν προηγείται το βασικό πτυχίο απο το μεταπτυχιακό/διδακτορικό 3. οι ΠΕ61/ΠΕ71 είναι άριστα καταρτισμένοι και στη γενική αγωγή με 4 εξάμηνα πρακτικής: 2 σε γενικό σχολείο, 2 σε τμήμα ένταξης και ειδικό σχολείο. Επίσης,μαθήματα Γλώσσας,Μαθηματικών, Φυσικής ως βασικά μαθήματα. 4. αυτή η τροπολογία είναι μια Ντροπή που για μια ακόμη φορά προτάσσει τους ισχυρότερους οικονομικά. Κανένα κράτος δικαίου, καμιά ισονομία!