ΝΑΙ ΣΤΗΝ ΤΡΟΠΟΛΟΓΙΑ. ΔΕΝ ΣΠΟΥΔΑΣΑΜΕ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΔΑΣΚΑΛΟΙ ΜΕ ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΑ ΚΑΙ ΔΙΔΑΚΤΟΡΙΚΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙ Ο ΛΟΒΕΡΔΟΣ ΠΗΓΑΙΝΕΤΕ ΣΠΙΤΙΑ ΣΑΣ ΑΡΚΕΤΑ ΔΟΥΛΕΨΑΤΕ. ΣΕΙΡΑ ΤΩΡΑΕΧΟΥΝ ΟΙ ΣΑΤΕΑ. ΟΧΙ ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΟ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΠΟΥ ΜΑΣ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΕΙ ΕΞΙΣΟΥ.
ΝΑΙ ΣΤΗΝ ΤΡΟΠΟΛΟΓΙΑ. ΔΕΝ ΣΠΟΥΔΑΣΑΜΕ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΔΑΣΚΑΛΟΙ ΜΕ ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΑ ΚΑΙ ΔΙΔΑΚΤΟΡΙΚΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙ Ο ΛΟΒΕΡΔΟΣ ΠΗΓΑΙΝΕΤΕ ΣΠΙΤΙΑ ΣΑΣ ΑΡΚΕΤΑ ΔΟΥΛΕΨΑΤΕ. ΣΕΙΡΑ ΤΩΡΑΕΧΟΥΝ ΟΙ ΣΑΤΕΑ. ΟΧΙ ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΟ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΠΟΥ ΜΑΣ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΕΙ ΕΞΙΣΟΥ.