Υπερ της τροπολογιας! Αποκατάσταση της αδικιας για τους Πε 70.50 που τα τελευταία χρόνια καταπατουσαν την προϋπηρεσία τους ατομα χωρίς εμπειρία. Σπουδασαμε 4 χρονια γενική αγωγη και στη συνεχεια καναμε εξειδικευση στην ειδικη αγωγη με μεταπτυχιακες σπουδές. Δεν μειναμε στασιμοι και δεν επαναπαυομαστε.
Υπερ της τροπολογιας! Αποκατάσταση της αδικιας για τους Πε 70.50 που τα τελευταία χρόνια καταπατουσαν την προϋπηρεσία τους ατομα χωρίς εμπειρία. Σπουδασαμε 4 χρονια γενική αγωγη και στη συνεχεια καναμε εξειδικευση στην ειδικη αγωγη με μεταπτυχιακες σπουδές. Δεν μειναμε στασιμοι και δεν επαναπαυομαστε.