ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΔΙΑΚΙΩΣΥΝΗ ! Μπράβο στην κυβέρνηση !
Στηρίζουμε την τροπολογία και ελπίζουμε και η υπουργική απόφαση να συμπληρώσει την προσπάθεια της κυβέρνησης για την αποκατάσταση της ΔΙΑΚΙΩΣΥΝΗΣ. Αναμένουμε αρςη της άδικης πρόταξης των απο φυτών της σχολής του Βόλου και του ΠΑΜΑΚ .
ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΔΙΑΚΙΩΣΥΝΗ ! Μπράβο στην κυβέρνηση ! Στηρίζουμε την τροπολογία και ελπίζουμε και η υπουργική απόφαση να συμπληρώσει την προσπάθεια της κυβέρνησης για την αποκατάσταση της ΔΙΑΚΙΩΣΥΝΗΣ. Αναμένουμε αρςη της άδικης πρόταξης των απο φυτών της σχολής του Βόλου και του ΠΑΜΑΚ .