Φυσικά και στηρίζω την τροπολογία γιατί διορθώνει ένα απίστευτο σφάλμα το οποίο ήταν το προηγούμενο μοτίβο. Ήταν μοναδικά βλακώδες να υποβαθμίζονται τα μεταπτυχιακά και τα διδακτορικά. Μπράβο για την δίκαια ρύθμιση μέσω της μοριοδότησης
Φυσικά και στηρίζω την τροπολογία γιατί διορθώνει ένα απίστευτο σφάλμα το οποίο ήταν το προηγούμενο μοτίβο. Ήταν μοναδικά βλακώδες να υποβαθμίζονται τα μεταπτυχιακά και τα διδακτορικά. Μπράβο για την δίκαια ρύθμιση μέσω της μοριοδότησης