ΝΑΙ ΣΤΗΝ ΤΡΟΠΟΛΟΓΙΑ Επιτέλους δικαίωση! Μπράβο στο υπουργείο παιδείας για την πρόταση ισοτιμίας μεταξύ όλων των παιδαγωγών ΕΑΕ και την διασφάλιση των εργασιακών τους δικαιωμάτων. Στηρίζω την υπουργική απόφαση.
ΝΑΙ ΣΤΗΝ ΤΡΟΠΟΛΟΓΙΑ Επιτέλους δικαίωση! Μπράβο στο υπουργείο παιδείας για την πρόταση ισοτιμίας μεταξύ όλων των παιδαγωγών ΕΑΕ και την διασφάλιση των εργασιακών τους δικαιωμάτων. Στηρίζω την υπουργική απόφαση.