Συμφωνώ με το νομοσχέδιο στην συνολική του ιδέα. Η μοριοδότηση των τίτλων είναι λογική και σχετικά δίκαιη. Η μοριοδότηση όμως των κοινωνικών κριτηρίων είναι συνολικά υπερβολική, με αποτέλεσμα να προκαθορίζει τη σειρά του πίνακα.
Συμφωνώ με το νομοσχέδιο στην συνολική του ιδέα. Η μοριοδότηση των τίτλων είναι λογική και σχετικά δίκαιη. Η μοριοδότηση όμως των κοινωνικών κριτηρίων είναι συνολικά υπερβολική, με αποτέλεσμα να προκαθορίζει τη σειρά του πίνακα.