Διαφωνω με την τροπολογία. Ο κλάδος πρέπει να απαρτίζεται κατά προτεραιότητα από πτυχιούχους ειδικης Αγωγης που επελεξαν συνειδητά την δουλεια και την αγαπούν και όχι από τυχοντα αγορασμένα μεταπτυχιακα.
Διαφωνω με την τροπολογία. Ο κλάδος πρέπει να απαρτίζεται κατά προτεραιότητα από πτυχιούχους ειδικης Αγωγης που επελεξαν συνειδητά την δουλεια και την αγαπούν και όχι από τυχοντα αγορασμένα μεταπτυχιακα.