ΣΤΗΡΙΖΩ!!!! Με τον τρόπο αυτό αποκαθισταται η αδικία και εξασφαλίζεται η ισότητα και η ισονομία για όλους τους εκπαιδευτικούς της ειδικής αγωγής!!! Οι εκπαιδευτικοί 70.50 δεν είναι κατώτεροι!!! Ζητάμε ό,τι μας ανήκει. ΝΑΙ ΣΤΗΝ ΤΡΟΠΟΛΟΓΙΑ.
ΣΤΗΡΙΖΩ!!!! Με τον τρόπο αυτό αποκαθισταται η αδικία και εξασφαλίζεται η ισότητα και η ισονομία για όλους τους εκπαιδευτικούς της ειδικής αγωγής!!! Οι εκπαιδευτικοί 70.50 δεν είναι κατώτεροι!!! Ζητάμε ό,τι μας ανήκει. ΝΑΙ ΣΤΗΝ ΤΡΟΠΟΛΟΓΙΑ.