ΝΑΙ ΣΤΗΝ ΤΡΟΠΟΛΟΓΙΑ!!!
στηριζω τη θέση:
ΟΜΩΣ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΔΙΚΑΙΗ ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΤΟΥΣ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΥΣ ΝΑ ΜΟΡΙΟΔΟΤΗΘΕΙ ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΤΟ ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟ-ΠΤΥΧΙΟ ΕΙΔΙΚΗΣ (1 ΜΟΝΑΔΑ ΤΟ ΚΑΘΕΝΑ) ΓΙΑ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΙΟ ΔΙΚΑΙΗ ΚΑΤΑΝΟΜΗ ΣΕ ΣΥΓΚΡΙΣΗ ΜΕ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ!!!
ΝΑ ΞΑΝΑ ΣΥΜΠΕΡΙΛΗΦΘΕΙ Ο ΒΑΘΜΟΣ ΠΤΥΧΙΟΥ!!!
ΝΑΙ ΣΤΗΝ ΤΡΟΠΟΛΟΓΙΑ!!! στηριζω τη θέση: ΟΜΩΣ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΔΙΚΑΙΗ ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΤΟΥΣ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΥΣ ΝΑ ΜΟΡΙΟΔΟΤΗΘΕΙ ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΤΟ ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟ-ΠΤΥΧΙΟ ΕΙΔΙΚΗΣ (1 ΜΟΝΑΔΑ ΤΟ ΚΑΘΕΝΑ) ΓΙΑ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΙΟ ΔΙΚΑΙΗ ΚΑΤΑΝΟΜΗ ΣΕ ΣΥΓΚΡΙΣΗ ΜΕ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ!!! ΝΑ ΞΑΝΑ ΣΥΜΠΕΡΙΛΗΦΘΕΙ Ο ΒΑΘΜΟΣ ΠΤΥΧΙΟΥ!!!