Υποστηρίζω την Υ. Α. Τα μόρια των πε71 ειναι υπερβολικα.Αν και ειμαι κ γω τελειοφοιτη Ειδ. Αγωγης Βόλου ,θεωρώ οτι οι δάσκαλοι με μεταπτυχιακό είναι πιο καταρτησμενοι,διοτι στη σχολή τους ειχαν μαθηματα ειδ. Αγωγής κ συν το μεταπτυχιακό τους .
Υποστηρίζω την Υ. Α. Τα μόρια των πε71 ειναι υπερβολικα.Αν και ειμαι κ γω τελειοφοιτη Ειδ. Αγωγης Βόλου ,θεωρώ οτι οι δάσκαλοι με μεταπτυχιακό είναι πιο καταρτησμενοι,διοτι στη σχολή τους ειχαν μαθηματα ειδ. Αγωγής κ συν το μεταπτυχιακό τους .