ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ Η ΝΕΑ ΤΡΟΠΟΛΟΓΙΑ!!!!
Δεν είμαι ούτε ΠΕ71 ούτε ΠΕ70,5 αλλά ΠΕ70 και θεωρώ πολύ προκλητική τη στάση των ΠΕ70,50 να θεωρούν πως έχουν το δικαίωμα να προτάσσονται έναντι ανθρώπων που σπούδασαν 4 χρόνια. Δηλαδή αν οι ΠΕ71 οι έχοντες προϋπηρεσία κάνουν μεταπτυχιακό στα παιδαγωγικά θα μπορούν να προηγούνται στον πίνακα των ΠΕ70 μηδενικής προϋπηρεσίας;;!! ΚΡΙΜΑ!! Είναι πασιφανές πως αυτό γίνεται για τη βόλεψη ορισμένων!
ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ Η ΝΕΑ ΤΡΟΠΟΛΟΓΙΑ!!!! Δεν είμαι ούτε ΠΕ71 ούτε ΠΕ70,5 αλλά ΠΕ70 και θεωρώ πολύ προκλητική τη στάση των ΠΕ70,50 να θεωρούν πως έχουν το δικαίωμα να προτάσσονται έναντι ανθρώπων που σπούδασαν 4 χρόνια. Δηλαδή αν οι ΠΕ71 οι έχοντες προϋπηρεσία κάνουν μεταπτυχιακό στα παιδαγωγικά θα μπορούν να προηγούνται στον πίνακα των ΠΕ70 μηδενικής προϋπηρεσίας;;!! ΚΡΙΜΑ!! Είναι πασιφανές πως αυτό γίνεται για τη βόλεψη ορισμένων!