ΝΑΙ ΣΤΗΝ ΤΡΟΠΟΛΟΓΙΑ!
ΤΟ ΚΡΑΤΟΣ ΤΟ ΙΔΙΟ ΞΕΚΙΝΗΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΡΟΣΤΑΤΕΨΕΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΕ. ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΑΠΛΑ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΟΛΟΓΙΖΕΤΑΙ Η ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΣΤΗΝ ΕΙΔΙΚΗ ΑΓΩΓΗ ΑΤΟΜΩΝ ΠΟΥ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ ΤΑ ΙΔΙΑ Η ΚΑΙ ΠΕΡΣΣΟΤΕΡΑ ΧΡΟΝΙΑ ΣΤΗΝ ΕΙΔΙΚΗ ΑΓΩΓΗ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΟΧΟΙ ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΩΝ. ΚΑΛΩΣ Η ΚΑΚΩΣ ΣΤΗΝ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΞΕΛΙΞΗ. ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΠΙΒΡΑΒΕΥΕΤΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΕΠΙΚΡΟΤΕΙΤΑΙ.
ΝΑΙ ΣΤΗΝ ΤΡΟΠΟΛΟΓΙΑ! ΤΟ ΚΡΑΤΟΣ ΤΟ ΙΔΙΟ ΞΕΚΙΝΗΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΡΟΣΤΑΤΕΨΕΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΕ. ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΑΠΛΑ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΟΛΟΓΙΖΕΤΑΙ Η ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΣΤΗΝ ΕΙΔΙΚΗ ΑΓΩΓΗ ΑΤΟΜΩΝ ΠΟΥ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ ΤΑ ΙΔΙΑ Η ΚΑΙ ΠΕΡΣΣΟΤΕΡΑ ΧΡΟΝΙΑ ΣΤΗΝ ΕΙΔΙΚΗ ΑΓΩΓΗ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΟΧΟΙ ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΩΝ. ΚΑΛΩΣ Η ΚΑΚΩΣ ΣΤΗΝ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΞΕΛΙΞΗ. ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΠΙΒΡΑΒΕΥΕΤΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΕΠΙΚΡΟΤΕΙΤΑΙ.