ΣΤΗΡΙΖΟΥΜΕ ΤΗΝ ΤΡΟΠΟΛΟΓΙΑ !
Επιτέλους ηρθε η ώρα μια αδικία που κράτησε 3 χρόνια να αποκατασταθεί . Περιμένουμε απο την υπουργική απόφαση αρςη της πρόταξης . Ειναι άδικο εκπαιδευτικοί με σπουδές χρόνων να υποβαθμίζονται κάθε χρονο στον πίνακα και να μην υπολογίζονται οι σπουδές αυτες και τα χρόνια προϋπηρεσία . Μπράβο στην κυβέρνηση ! Αναμένουμε διακιοσυνη!
ΣΤΗΡΙΖΟΥΜΕ ΤΗΝ ΤΡΟΠΟΛΟΓΙΑ ! Επιτέλους ηρθε η ώρα μια αδικία που κράτησε 3 χρόνια να αποκατασταθεί . Περιμένουμε απο την υπουργική απόφαση αρςη της πρόταξης . Ειναι άδικο εκπαιδευτικοί με σπουδές χρόνων να υποβαθμίζονται κάθε χρονο στον πίνακα και να μην υπολογίζονται οι σπουδές αυτες και τα χρόνια προϋπηρεσία . Μπράβο στην κυβέρνηση ! Αναμένουμε διακιοσυνη!