ΣΤΗΡΙΖΟΥΜΕ ΤΗΝ ΤΡΟΠΟΛΟΓΙΑ ! Έγινε η αρχή επιτέλους για την αρςη της πρόταξης των ΠΕ 61 κ ΠΕ 71 . Περιμένουμε η υπουργική απόφαση να ανοίξει το δρόμο για δίκαιη μοριοδότηση όλων των προσόντων των υποψηφίων .
ΣΤΗΡΙΖΟΥΜΕ ΤΗΝ ΤΡΟΠΟΛΟΓΙΑ ! Έγινε η αρχή επιτέλους για την αρςη της πρόταξης των ΠΕ 61 κ ΠΕ 71 . Περιμένουμε η υπουργική απόφαση να ανοίξει το δρόμο για δίκαιη μοριοδότηση όλων των προσόντων των υποψηφίων .