Ναι Στην ΤΡΟΠΟΛΟΓΙΑ!!!
ΣΤΗΡΙΖΟΥΜΕ ΤΗΝ ΚΥΒΕΡΝΗΣΗ !
Ειναι ώρα μια μεγάλη αδικία εις βάρος των εκπαιδευτικών με μεταπτυχιακό στην ειδική αγωγη να αποκατασταθεί. Μονο στον πίνακα των αναπληρωτών της ειδικης αγωγης ο μεταπτυχιακός τίτλος σπουδών , θεωρείται κατώτερος απο το προπτυχιακό επίπεδο. Ελπίζουμε η υπουργική απόφαση να δωςει τελος σε αυτο το παράλογο συμβάν . Μπράβο στο υπουργείο για την τροπολογία , επιτέλους δικαιοσύνη !
Ναι Στην ΤΡΟΠΟΛΟΓΙΑ!!! ΣΤΗΡΙΖΟΥΜΕ ΤΗΝ ΚΥΒΕΡΝΗΣΗ ! Ειναι ώρα μια μεγάλη αδικία εις βάρος των εκπαιδευτικών με μεταπτυχιακό στην ειδική αγωγη να αποκατασταθεί. Μονο στον πίνακα των αναπληρωτών της ειδικης αγωγης ο μεταπτυχιακός τίτλος σπουδών , θεωρείται κατώτερος απο το προπτυχιακό επίπεδο. Ελπίζουμε η υπουργική απόφαση να δωςει τελος σε αυτο το παράλογο συμβάν . Μπράβο στο υπουργείο για την τροπολογία , επιτέλους δικαιοσύνη !