Χαιρετώ τη νέα τροπολογία! Είμαι ΠΕ71 και θεωρώ ότι είναι δίκαιη η τροπολογία διότι οι δάσκαλοι με μεταπτυχιακό ειδικής αγωγής έχουν γνώσεις ειδικής αγωγής αλλά και παιδαγωγική επαρκεια σε αντίθεση με τους ΠΕ71 από το πανεπιστήμιο της Μακεδονίας.
Χαιρετώ τη νέα τροπολογία! Είμαι ΠΕ71 και θεωρώ ότι είναι δίκαιη η τροπολογία διότι οι δάσκαλοι με μεταπτυχιακό ειδικής αγωγής έχουν γνώσεις ειδικής αγωγής αλλά και παιδαγωγική επαρκεια σε αντίθεση με τους ΠΕ71 από το πανεπιστήμιο της Μακεδονίας.