ΝΑΙ ΣΤΗΝ ΤΡΟΠΟΛΟΓΙΑ ! ΣΤΗΡΙΖΟΥΜΕ την κυβέρνηση καθως η τροπολογία ανοίγει το δρόμο για την αποκατάσταση της δικαιοσύνης στο χώρο της Ειδκης Αγωγης. Ζητουμε δίκαιη μοριοδότηση για όλους και αρςη της παράλογης πρόταξης των ΠΕ 71 κ 61.
ΝΑΙ ΣΤΗΝ ΤΡΟΠΟΛΟΓΙΑ ! ΣΤΗΡΙΖΟΥΜΕ την κυβέρνηση καθως η τροπολογία ανοίγει το δρόμο για την αποκατάσταση της δικαιοσύνης στο χώρο της Ειδκης Αγωγης. Ζητουμε δίκαιη μοριοδότηση για όλους και αρςη της παράλογης πρόταξης των ΠΕ 71 κ 61.