ΝΑΙ ΣΤΗΝ ΤΡΟΠΟΛΟΓΙΑ !
Μπράβο στην κυβέρνηση για αυτο το μεγαλο βήμα που έκανε για τον τομέα της ειδικης αγωγης . Επιτέλους, θα γίνεται δίκαιη μοριοδότηση . Ήταν μοναδικό φαινόμενο ενα απλό πτυχίο να προηγείται του μεταπτυχιακού και του διδακτορικού ακόμα.
ΝΑΙ ΣΤΗΝ ΤΡΟΠΟΛΟΓΙΑ ! Μπράβο στην κυβέρνηση για αυτο το μεγαλο βήμα που έκανε για τον τομέα της ειδικης αγωγης . Επιτέλους, θα γίνεται δίκαιη μοριοδότηση . Ήταν μοναδικό φαινόμενο ενα απλό πτυχίο να προηγείται του μεταπτυχιακού και του διδακτορικού ακόμα.