Συγχαρητήρια για την διαβούλευση και την υπουργική απόφαση .
Ήταν μια μεγάλη ευκαιρία να φανεί η "συναδελφικότητα" της ΔΟΕ και των παρατάξεων που την απαρτίζουν και απουσιάζουν χρόνια ολόκληρα από τις τάξεις για "προστατέψουν" τα δικαιώματα του κλάδου.
Συγχαρητήρια για την διαβούλευση και την υπουργική απόφαση . Ήταν μια μεγάλη ευκαιρία να φανεί η "συναδελφικότητα" της ΔΟΕ και των παρατάξεων που την απαρτίζουν και απουσιάζουν χρόνια ολόκληρα από τις τάξεις για "προστατέψουν" τα δικαιώματα του κλάδου.