Να διπλασιαστεί η προϋπηρεσία σε δυσπρόσιτα στους πίνακες αναπληρωτών ειδικής για όλα τα προηγούμενα χρόνια, όπως έγινε και στους πίνακες της γενικής. ΔΟΕ και ΟΛΜΕ με ανακοινώσεις τους ζητούν επίσης την άρση αυτής της αδικίας.
Να διπλασιαστεί η προϋπηρεσία σε δυσπρόσιτα στους πίνακες αναπληρωτών ειδικής για όλα τα προηγούμενα χρόνια, όπως έγινε και στους πίνακες της γενικής. ΔΟΕ και ΟΛΜΕ με ανακοινώσεις τους ζητούν επίσης την άρση αυτής της αδικίας.