ΥΠΕΡ ΤΗΣ ΠΡΟΤΑΣΗΣ Κατάργηση της πρόταξης και κανένας διαχωρισμός σε ειδική και γενική. Η προϋπηρεσία είναι μία και ενιαία,όπως ακριβώς και στους μόνιμους. Ντροπή να δεχόμαστε τέτοιο πόλεμο από συναδέλφους. Φτάνει στην ανθρωποφαγία..
ΥΠΕΡ ΤΗΣ ΠΡΟΤΑΣΗΣ Κατάργηση της πρόταξης και κανένας διαχωρισμός σε ειδική και γενική. Η προϋπηρεσία είναι μία και ενιαία,όπως ακριβώς και στους μόνιμους. Ντροπή να δεχόμαστε τέτοιο πόλεμο από συναδέλφους. Φτάνει στην ανθρωποφαγία..