Τι στηριζετε ρε παιδιά ; θα τρελαθουμε; 4 χρόνια σπουδών στον καιάδα για να βολεψουμε μεταπτυχιακά χιλιάδων ευρώ; απο Ιταλία, Ρουμανία, Βουλγαρία, εξ αποστάσεως παντελώς αναξιόπιστα;
Ξέρουμε οτι είναι ΠΟΛΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ, αλλά εκτιθεστε!
Δε θα σας επιτρέψουμε να υποβαθμισετε κόπους 4 ετων!
Θα παλεψουμε για τα αυτονόητα ακόμη μια φορά!
ΑΜΕΣΗ ΑΠΟΣΥΡΣΗ!
Τι στηριζετε ρε παιδιά ; θα τρελαθουμε; 4 χρόνια σπουδών στον καιάδα για να βολεψουμε μεταπτυχιακά χιλιάδων ευρώ; απο Ιταλία, Ρουμανία, Βουλγαρία, εξ αποστάσεως παντελώς αναξιόπιστα; Ξέρουμε οτι είναι ΠΟΛΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ, αλλά εκτιθεστε! Δε θα σας επιτρέψουμε να υποβαθμισετε κόπους 4 ετων! Θα παλεψουμε για τα αυτονόητα ακόμη μια φορά! ΑΜΕΣΗ ΑΠΟΣΥΡΣΗ!