ΚΑΤΑ ΤΗΣ ΤΡΟΠΟΛΟΓΙΑΣΧρόνια τώρα δουλεύουν μαζί μας παιδιά ως αναπληρωτές ειδικής αγωγής (ΠΕ71-ΠΕ61). Χρόνια τώρα περιμένουν τον διορισμό τους και τώρα έρχεται αυτή η κατάπτυστη τροπολογία να τους αφαιρέσει το δεδομένο για όλους εμάς τους υπόλοιπους εκπαιδευτικούς: πρόταξη με βάση το βασικό πτυχίο σπουδών.ΠΡΟΤΑΞΗ ΣΥΝΑΔΕΛΦΩΝ ΠΕ71-ΠΕ61 ΣΤΟΥΣ ΠΙΝΑΚΕΣ ΕΙΔΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ
ΟΧΙ ΣΤΗΝ ΥΠΟΤΙΜΗΣΗ ΤΟΥ ΒΑΣΙΚΟΥ ΤΙΤΛΟΥ ΣΠΟΥΔΩΝ
ΣΗΜΕΡΑ ΟΙ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ ΤΗΣ ΕΙΔΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ, ΑΥΡΙΟ ΠΟΙΟΙ;;;
ΚΑΤΑ ΤΗΣ ΤΡΟΠΟΛΟΓΙΑΣΧρόνια τώρα δουλεύουν μαζί μας παιδιά ως αναπληρωτές ειδικής αγωγής (ΠΕ71-ΠΕ61). Χρόνια τώρα περιμένουν τον διορισμό τους και τώρα έρχεται αυτή η κατάπτυστη τροπολογία να τους αφαιρέσει το δεδομένο για όλους εμάς τους υπόλοιπους εκπαιδευτικούς: πρόταξη με βάση το βασικό πτυχίο σπουδών.ΠΡΟΤΑΞΗ ΣΥΝΑΔΕΛΦΩΝ ΠΕ71-ΠΕ61 ΣΤΟΥΣ ΠΙΝΑΚΕΣ ΕΙΔΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΟΧΙ ΣΤΗΝ ΥΠΟΤΙΜΗΣΗ ΤΟΥ ΒΑΣΙΚΟΥ ΤΙΤΛΟΥ ΣΠΟΥΔΩΝ ΣΗΜΕΡΑ ΟΙ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ ΤΗΣ ΕΙΔΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ, ΑΥΡΙΟ ΠΟΙΟΙ;;;