ΟΧΙ ΣΤΗΝ ΕΜΠΟΡΕΥΜΑΤΟΠΟΙΗΣΗ ΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ!
Είναι προφανές πως η μοριοδότηση είναι φωτογραφική και εξυπηρετεί συντεχνιακά συμφέροντα. Είναι δυνατόν να μοριοδοτείται ο βασικός τίτλος σπουδών, αντί να είναι προϋπόθεση ένταξης στους πίνακες αναπληρωτών; Σε ποιον άλλο πίνακα (γενικής και δευτεροβάθμιας) εφαρμόζεται αυτή η μοριοδότηση;
ΟΧΙ ΣΤΗΝ ΕΜΠΟΡΕΥΜΑΤΟΠΟΙΗΣΗ ΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ! Είναι προφανές πως η μοριοδότηση είναι φωτογραφική και εξυπηρετεί συντεχνιακά συμφέροντα. Είναι δυνατόν να μοριοδοτείται ο βασικός τίτλος σπουδών, αντί να είναι προϋπόθεση ένταξης στους πίνακες αναπληρωτών; Σε ποιον άλλο πίνακα (γενικής και δευτεροβάθμιας) εφαρμόζεται αυτή η μοριοδότηση;