είμαι μαθήτρια της τριτης λυκειου και θεωρώ οτι δεν πρέπει να συμπληρώνονται τα δελτία μηχανογραφικών από το Μάρτιο.Το άγχος μας είναι ήδη πολύ μεγάλο κι με αυτήν την μεταρρύθμιση σίγουρα θα μεγιστοποιηθεί ακόμα περισσότερο.
είμαι μαθήτρια της τριτης λυκειου και θεωρώ οτι δεν πρέπει να συμπληρώνονται τα δελτία μηχανογραφικών από το Μάρτιο.Το άγχος μας είναι ήδη πολύ μεγάλο κι με αυτήν την μεταρρύθμιση σίγουρα θα μεγιστοποιηθεί ακόμα περισσότερο.