θεωρώ πως όλη αυτή η συζήτηση αρχές Δεκέμβρη μόνο κακό μπορεί να κάνει...Έπρεπε να περιμένουμε αυτήν την εποχή, όταν έχει ξεκινήσει ο προγραμματισμός των διαγωνισμάτων για να είμαστε πάλι μετέωροι για το πότε θα γίνει το μηχανογραφικό???ΠΡΟΧΕΙΡΟΤΗΤΑ ΘΑ ΕΛΕΓΑ ΟΤΙ ΜΑΣ ΔΙΑΚΡΙΝΕΙ...
θεωρώ πως όλη αυτή η συζήτηση αρχές Δεκέμβρη μόνο κακό μπορεί να κάνει...Έπρεπε να περιμένουμε αυτήν την εποχή, όταν έχει ξεκινήσει ο προγραμματισμός των διαγωνισμάτων για να είμαστε πάλι μετέωροι για το πότε θα γίνει το μηχανογραφικό???ΠΡΟΧΕΙΡΟΤΗΤΑ ΘΑ ΕΛΕΓΑ ΟΤΙ ΜΑΣ ΔΙΑΚΡΙΝΕΙ...