Αρχική Χρόνος Υποβολής ΜηχανογραφικώνΤα επιχειρήματα υπέρ της αλλαγής του χρόνου υποβολήςΣχόλιο του χρήστη ΕΝΩΣΗ ΓΟΝΕΩΝ ΜΑΘΗΤΩΝ ΔΗΜΟΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ | 2 Δεκεμβρίου 2010, 11:51
Υπουργείο Παιδείας, Θρησκευμάτων και Αθλητισμού Δικτυακός Τόπος Διαβουλεύσεων OpenGov.gr Ανοικτή Διακυβέρνηση |
Πολιτική Προστασίας Δεδομένων Προσωπικού Χαρακτήρα Πολιτική Ασφαλείας και Πολιτική Cookies Όροι Χρήσης Πλαίσιο Διαλόγου |
Creative Commons License![]() Με Χρήση του ΕΛ/ΛΑΚ λογισμικού Wordpress. |
ΥΣΤΕΡΑ ΑΠΟ ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΟΜΕΝΕΣ ΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΓΟΝΕΙΣ ΤΕΛΕΙΟΦΟΙΤΩΝ ΜΑΘΗΤΩΝ, ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΟΥΜΕ ΜΑΖΥ ΣΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΕΠΙΣΗΜΑΝΟΥΜΕ ΤΗΝ ΔΥΣΑΡΕΣΚΕΙΑ ΤΟΥΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΛΛΑΓΗ ΤΟΥ ΣΥΣΤΗΜΑΤΟΣ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗΣ ΤΩΝ ΜΗΧΑΝΟΓΡΑΦΙΚΩΝ ΔΕΛΤΙΩΝ. ΠΡΟΤΕΙΝΟΥΜΕ ΕΩΣ ΟΤΟΥ ΑΛΛΑΞΕΙ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΕΙΣΑΓΩΓΗΣ ΣΤΗΝ ΤΡΙΤΟΒΑΘΜΙΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ ΝΑ ΠΑΡΑΜΕΙΝΕΙ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΚΑΤΑΘΕΣΗΣ ΤΩΝ ΜΗΧΑΝΟΓΡΑΦΙΚΩΝ ΔΕΛΤΙΩΝ ΩΣ ΕΧΕΙ. ΓΙΑ ΤΟ Δ.Σ. ΤΗΝ ΕΝΩΣΗΣ ΓΟΝΕΩΝ ΜΑΘΗΤΩΝ ΔΗΜΟΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΜΑΚΡΗΣ Ο ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΚΟΣΚΙΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ