Αρχική Συνέργεια Διεθνούς Πανεπιστημίου της Ελλάδος με Α.Τ.Ε.Ι. Θεσσαλονίκης, Τ.Ε.Ι. Ανατολικής Μακεδονίας και Θράκης και Τ.Ε.Ι. Κεντρικής ΜακεδονίαςΆρθρο 02 – Σχολές και Τμήματα του ΔΙ.ΠΑ.Ε.Σχόλιο του χρήστη Λαμπρινη | 17 Φεβρουαρίου 2019, 19:09
Υπουργείο Παιδείας, Θρησκευμάτων και Αθλητισμού Δικτυακός Τόπος Διαβουλεύσεων OpenGov.gr Ανοικτή Διακυβέρνηση |
Πολιτική Προστασίας Δεδομένων Προσωπικού Χαρακτήρα Πολιτική Ασφαλείας και Πολιτική Cookies Όροι Χρήσης Πλαίσιο Διαλόγου |
Creative Commons License![]() Με Χρήση του ΕΛ/ΛΑΚ λογισμικού Wordpress. |
Ως φοιτητες της νοσηλευτικης, αναρωτιομαστε τη λογικη με την οποια αποφασιζετε τη λειτουργια του τμηματος στο Δ/χο, καθως αδυνατει να το υποστηριξει. Με ελλιπες κ απαρχαιωμενο υλικοτεχνικο εξοπλισμο, μη μονιμο διδακτικο προσωπικο, τα μαθηματα γινονται στο δημοτικο θεατρο κ εφοσον δεν υπαρχει εκδηλωση κ κυριως αδυναμια εργαστηριακης εξασκησης σε ενα αποδυναμωμενο επαρχιακο νοσοκομειο 110 κλινων, με βαθμο λειτουργιας λιγο πανω απο κεντρο υγειας, ενα το πιο λογικο ειναι η ενσωματωση του στο ΔΠΘ καθως η Αλεξ/πολη εχει πανεπιστημιακο νοσοκομειο 630κλινων κ μπορει να παρεχει αριστη κ αρτια καταρτιση. Επιτελους καιρος να ληφθει υποψη κ η γνωμη των φοιτητων κ οχι να λαμβανονται αποφασεις εντελως προχειρα κ στηριζομενες σε πολιτικες εξυπηρετησεις η διαφωνιες οπως γινοταν μεχρι τωρα