Αρχική Συνέργεια Διεθνούς Πανεπιστημίου της Ελλάδος με Α.Τ.Ε.Ι. Θεσσαλονίκης, Τ.Ε.Ι. Ανατολικής Μακεδονίας και Θράκης και Τ.Ε.Ι. Κεντρικής ΜακεδονίαςΆρθρο 02 – Σχολές και Τμήματα του ΔΙ.ΠΑ.Ε.Σχόλιο του χρήστη MITKA TANIA | 18 Φεβρουαρίου 2019, 08:24
Υπουργείο Παιδείας, Θρησκευμάτων και Αθλητισμού Δικτυακός Τόπος Διαβουλεύσεων OpenGov.gr Ανοικτή Διακυβέρνηση |
Πολιτική Προστασίας Δεδομένων Προσωπικού Χαρακτήρα Πολιτική Ασφαλείας και Πολιτική Cookies Όροι Χρήσης Πλαίσιο Διαλόγου |
Creative Commons License![]() Με Χρήση του ΕΛ/ΛΑΚ λογισμικού Wordpress. |
Η σχολή νοσηλευτικής στο Διδυμοτειχο είναι ζωτικής και εθνικής σημασίας.Συμβάλλει στην οικονομική,δημογραφική και πολιτιστική ζωή αυτής της ακριτικής πόλης.Με την αναβάθμιση της σχολής ελπίζουμε και στην αναβάθμιση του Νοσοκομείου που επίσεις ειναι πολύ απαραίτητο για τον βόρειο Εβρο.Ελλάδα δεν είναι μόνο η Αθήνα και η Θασσαλονίκη.Αναμένοντας μια θετική ανταπόκριση των δίκαιων αιτημάτων μας,σας ευχαριστούμε εκ των προτέρων.