Είμαι κατά της αλλαγής του χρόνου υποβολής του Μηχανογραφικού.Το δελτίο πρέπει να συμπληρώνεται μετά την διαδικασία των εισαγωγικών εξετάσεων.Οι μαθητές έχοντας επίγνωση της τελικής τους βαθμολογίας μπορούν να ιεραρχίσουν καλύτερα τις επιλογές τους.
Είμαι κατά της αλλαγής του χρόνου υποβολής του Μηχανογραφικού.Το δελτίο πρέπει να συμπληρώνεται μετά την διαδικασία των εισαγωγικών εξετάσεων.Οι μαθητές έχοντας επίγνωση της τελικής τους βαθμολογίας μπορούν να ιεραρχίσουν καλύτερα τις επιλογές τους.