Αρχική Χρόνος Υποβολής ΜηχανογραφικώνΤα επιχειρήματα υπέρ της αλλαγής του χρόνου υποβολήςΣχόλιο του χρήστη Δημητρα μαθητρια Γ 3ου Γελ.Θηβας | 2 Δεκεμβρίου 2010, 23:59
Υπουργείο Παιδείας, Θρησκευμάτων και Αθλητισμού Δικτυακός Τόπος Διαβουλεύσεων OpenGov.gr Ανοικτή Διακυβέρνηση |
Πολιτική Προστασίας Δεδομένων Προσωπικού Χαρακτήρα Πολιτική Ασφαλείας και Πολιτική Cookies Όροι Χρήσης Πλαίσιο Διαλόγου |
Creative Commons License![]() Με Χρήση του ΕΛ/ΛΑΚ λογισμικού Wordpress. |
ΔΕΝ ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΤΗΝ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΜΗΧΑΝΟΓΡΑΦΙΚΟΥ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΤΩΝ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΩΝ... Ειναι απαραδεκτο στα μεσα της σχολικης χρονιας, να προτεινουν τετοιες αλλαγες και να προκαλουν τετοια αναστατωση... Σκεφθειτε τους μαθητες που θα πρεπει να επιλεξουν αναμεσα σε 3 πεδια και θα αναγκαστουν να απορριψουν το ενα χωρις να ξερουν την βαθμολογια τους... Τον Μαρτιο μεσα στο αγχος μας θα αναγκαστουμε να μπουμε σε μια διαδικασια αρκετα χρονοβορα για εκεινη την περιοδο. Ειμαι υπερ της συμπληρωσης μηχανογραφικου μετα την ανακοινωση των αποτελεσματων διοτι μας δινεται η ευκαιρια να συμπληρωσουμε το μηχανογραφικο με καθαρο μυαλο, χωρις το αγχος των αποτελεσματων... Μην κανετε περισσοτερο χαοτικη την κατασταση....