με το να μεταφερθει η ημερομηνια υποβολης των μηχανογραφικων δεσμευονται οι μαθητες και ισως χασουν σχολες που υπο αλλες συνθηκες θα ειχαν διαλεξει ως δευτερες η τριτες επιλογες.
πιστευω ειναι αρκετη η πιεση που εχουμε φετος λογο του μη αξιοκρατικου και αντικειμενικου εξεταστικου συστηματος, δεν ειναι αναγκη να φορτωθουμε με ενα ακομα βαρος σε αυτη τη δυσκολη χρονια!
με το να μεταφερθει η ημερομηνια υποβολης των μηχανογραφικων δεσμευονται οι μαθητες και ισως χασουν σχολες που υπο αλλες συνθηκες θα ειχαν διαλεξει ως δευτερες η τριτες επιλογες. πιστευω ειναι αρκετη η πιεση που εχουμε φετος λογο του μη αξιοκρατικου και αντικειμενικου εξεταστικου συστηματος, δεν ειναι αναγκη να φορτωθουμε με ενα ακομα βαρος σε αυτη τη δυσκολη χρονια!