ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΠΟΦΑΣΗΣΕΙ ΑΚΟΜΗ ΤΗΝ ΣΧΟΛΗ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΕΡΑΣΩ ΚΑΙ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΠΩΣ ΚΑΙ ΠΟΛΛΟΙ ΑΛΛΟΙ ΕΧΟΥΝ ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΕΜΕΝΑ ΓΙΑ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΛΟΓΟ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΟΥΜΕ ΤΟ ΜΗΧΑΝΟΓΡΑΦΙΚΟ ΤΟΝ ΙΟΥΛΙΟ!
ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΠΟΦΑΣΗΣΕΙ ΑΚΟΜΗ ΤΗΝ ΣΧΟΛΗ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΕΡΑΣΩ ΚΑΙ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΠΩΣ ΚΑΙ ΠΟΛΛΟΙ ΑΛΛΟΙ ΕΧΟΥΝ ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΕΜΕΝΑ ΓΙΑ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΛΟΓΟ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΟΥΜΕ ΤΟ ΜΗΧΑΝΟΓΡΑΦΙΚΟ ΤΟΝ ΙΟΥΛΙΟ!