Δεδομένης της αναστάτωσης που χαρακτηρίζει εμάς τους μαθητές τους μήνες πριν τις εξετάσεις,νομίζω ότι η πρόταση για συμπλήρωση του μηχανογραφικού το Μαρτιο είναι τουλάχιστον άστοχη!Αυτό που πρέπει να επιδιωχθεί είναι η παροχή κατάλληλου επαγγελματικού προσανατόλισμού στους μαθητές,η οποία αυτη τη στιγμή είναι ανύπαρκτη κι όχι η υλοποίηση σπασμοδικών ΄προτάσεων όπως αυτή!
Δεδομένης της αναστάτωσης που χαρακτηρίζει εμάς τους μαθητές τους μήνες πριν τις εξετάσεις,νομίζω ότι η πρόταση για συμπλήρωση του μηχανογραφικού το Μαρτιο είναι τουλάχιστον άστοχη!Αυτό που πρέπει να επιδιωχθεί είναι η παροχή κατάλληλου επαγγελματικού προσανατόλισμού στους μαθητές,η οποία αυτη τη στιγμή είναι ανύπαρκτη κι όχι η υλοποίηση σπασμοδικών ΄προτάσεων όπως αυτή!