Αξιότιμες κυρίες και κύριοι του Υπουργείου Παιδείας είναι τόση η ΚΑΤΑΚΡΑΥΓΗ ΚΑΤΑ της σύνταξης του μηχανογραφικού τον Μάρτιο που δεν έχει προηγούμενο, εσείς γιατί επιμένετε;
Η «ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ» αποφάσισε : ΟΧΙ ΣΥΝΤΑΞΗ ΜΗΧΑΝΟΓΡΑΦΙΚΟΥ ΤΟΝ ΜΑΡΤΙΟ. Η ΣΥΝΤΑΞΗ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΤΩΝ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΩΝ._
Αξιότιμες κυρίες και κύριοι του Υπουργείου Παιδείας είναι τόση η ΚΑΤΑΚΡΑΥΓΗ ΚΑΤΑ της σύνταξης του μηχανογραφικού τον Μάρτιο που δεν έχει προηγούμενο, εσείς γιατί επιμένετε; Η «ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ» αποφάσισε : ΟΧΙ ΣΥΝΤΑΞΗ ΜΗΧΑΝΟΓΡΑΦΙΚΟΥ ΤΟΝ ΜΑΡΤΙΟ. Η ΣΥΝΤΑΞΗ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΤΩΝ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΩΝ._