Είμαι γονιός μαθήτριας Γ΄ Λυκείου και το μόνο που έχω να τονίσω είναι ότι φορτώνονται τα παιδιά με επιπλέον άγχος σχετικά με τη συμπλήρωση του μηχανογραφικού το Μάρτη. Είναι μια κακή περίοδος, πλησιάζουν οι εξετάσεις και δεν υπάρχει λόγος να πιέζονται παραπάνω τελευταία στιγμή.
Είμαι γονιός μαθήτριας Γ΄ Λυκείου και το μόνο που έχω να τονίσω είναι ότι φορτώνονται τα παιδιά με επιπλέον άγχος σχετικά με τη συμπλήρωση του μηχανογραφικού το Μάρτη. Είναι μια κακή περίοδος, πλησιάζουν οι εξετάσεις και δεν υπάρχει λόγος να πιέζονται παραπάνω τελευταία στιγμή.