ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ !!!!!!! ΟΧΙ ΣΤΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΤΟΥ ΜΗΧΑΝΟΓΡΑΦΙΚΟΥ ΤΟ ΜΑΡΤΙΟ. ΠΡΟΣΘΕΤΕΙ ΑΓΧΟΣ ΚΑΙ ΑΝΑΣΦΑΛΕΙΑ ΤΟΣΟ ΣΤΟΝ ΥΠΟΨΗΦΙΟ ΟΣΟ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΤΟΥ, ΑΠΟΠΡΟΣΑΝΑΤΟΛΙΣΜΟ ΚΑΙ ΧΑΣΙΜΟ ΠΟΛΥΤΙΜΟΥ, ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΜΑ, ΧΡΟΝΟΥ. ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΕΚΔΟΣΗ ΤΩΝ ΒΑΘΜΩΝ.
ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ !!!!!!! ΟΧΙ ΣΤΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΤΟΥ ΜΗΧΑΝΟΓΡΑΦΙΚΟΥ ΤΟ ΜΑΡΤΙΟ. ΠΡΟΣΘΕΤΕΙ ΑΓΧΟΣ ΚΑΙ ΑΝΑΣΦΑΛΕΙΑ ΤΟΣΟ ΣΤΟΝ ΥΠΟΨΗΦΙΟ ΟΣΟ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΤΟΥ, ΑΠΟΠΡΟΣΑΝΑΤΟΛΙΣΜΟ ΚΑΙ ΧΑΣΙΜΟ ΠΟΛΥΤΙΜΟΥ, ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΜΑ, ΧΡΟΝΟΥ. ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΕΚΔΟΣΗ ΤΩΝ ΒΑΘΜΩΝ.