Είμαι μαθητής τρίτης λυκείου και πιστεύω πως να δίνουμε μηχανογραφικό τον Μάρτιο είναι ότι χειρότερο μπορούμε να κάνουμε ώστε να επηρεαστεί αρνητικά η επίδοσή μας, η διάθεσή μας και τέλος η επιλογή μας ως προς την σχολή.Είμαι ενάντια στην τοποθέτηση του μηχανογραφικού το Μάρτιο.
Είμαι μαθητής τρίτης λυκείου και πιστεύω πως να δίνουμε μηχανογραφικό τον Μάρτιο είναι ότι χειρότερο μπορούμε να κάνουμε ώστε να επηρεαστεί αρνητικά η επίδοσή μας, η διάθεσή μας και τέλος η επιλογή μας ως προς την σχολή.Είμαι ενάντια στην τοποθέτηση του μηχανογραφικού το Μάρτιο.