Ειμαι μαθητρια γ'λυκειου,δινω επιλεγομενο μαθημα τα μαθηματικα και τις αρχες οικονομικης θεωρειας και ετσι κρινω απαραιτητη τη συμπληρωση μηχανογραφικου μετα την περιοδο των εξετασεων διοτι ο βαθμος που θα γραψω σε αυτα τα δυο μαθηματα θα επηρεασει την ιεραρχηση των επιλογων μου.
Ειμαι μαθητρια γ'λυκειου,δινω επιλεγομενο μαθημα τα μαθηματικα και τις αρχες οικονομικης θεωρειας και ετσι κρινω απαραιτητη τη συμπληρωση μηχανογραφικου μετα την περιοδο των εξετασεων διοτι ο βαθμος που θα γραψω σε αυτα τα δυο μαθηματα θα επηρεασει την ιεραρχηση των επιλογων μου.