Και βεβαια διαφωνω με τη συμπληρωση του μηχανογραφικου το Μαρτιο.. Ο Μαρτιος θα ειναι για μας ενας μηνας δυσκολος και σιγουρα εκεινη την περιοδο δεν θα μπορεσουμε ισως να αποφασισουμε για ενα θεμα που θα καθορισει το μελλον μας..
Και βεβαια διαφωνω με τη συμπληρωση του μηχανογραφικου το Μαρτιο.. Ο Μαρτιος θα ειναι για μας ενας μηνας δυσκολος και σιγουρα εκεινη την περιοδο δεν θα μπορεσουμε ισως να αποφασισουμε για ενα θεμα που θα καθορισει το μελλον μας..