και μετα σου λενε γιατι κανετε καταληψεις,διαμαρτυριες..αμα σε γραφουνε τι να κανεις; δεν εχετε καταλαβει οτι μας βλάπτετε; σταματήστε επιτελους αυτη τη συζητηση εδω και τωρα...μας έχετε σπασει τα νευρα..αλλαγες 5 μηνες πριν τις πανελληνιες....αιντε πια !!
και μετα σου λενε γιατι κανετε καταληψεις,διαμαρτυριες..αμα σε γραφουνε τι να κανεις; δεν εχετε καταλαβει οτι μας βλάπτετε; σταματήστε επιτελους αυτη τη συζητηση εδω και τωρα...μας έχετε σπασει τα νευρα..αλλαγες 5 μηνες πριν τις πανελληνιες....αιντε πια !!