Οσον αφορά σχολικά ζητήματα πιστεύω οτι οι πρώτοι που πρέπει να ρωτώνται είναι οι ίδιοι οι μαθητές. Παρόλο που δεν τους δόθηκε η ευκαιρία να εκφράσουν την άποψή τους πάνω στο συγκεκριμένο θέμα, αυτή ειναι έκδηλη: ΟΧΙ μηχανογραφικά τον Μάρτιο.Υπερ αυτής της αποψης είμαι κι΄εγώ.
Ας αποφασίσουμε επιτέλους λογικά και ανθρώπινα σε αυτή τη χώρα κι όχι με βάση οικονομικά συμφέροντα!
Οσον αφορά σχολικά ζητήματα πιστεύω οτι οι πρώτοι που πρέπει να ρωτώνται είναι οι ίδιοι οι μαθητές. Παρόλο που δεν τους δόθηκε η ευκαιρία να εκφράσουν την άποψή τους πάνω στο συγκεκριμένο θέμα, αυτή ειναι έκδηλη: ΟΧΙ μηχανογραφικά τον Μάρτιο.Υπερ αυτής της αποψης είμαι κι΄εγώ. Ας αποφασίσουμε επιτέλους λογικά και ανθρώπινα σε αυτή τη χώρα κι όχι με βάση οικονομικά συμφέροντα!