Ειμαι μαθητρια της Γ'Λυκειου και διαφωνω καθετως με την καταθεση του μηχανογραφικου το Μαρτιο. Ειναι αρκετο το αγχος και η κουραση της ψυχοφθορας διαδικασιας στην οποια υποβαλλομαι και σας παρακαλω να μην προσθεσετε αλλο ενα εμποδιο στο μελλον μου...
Ειμαι μαθητρια της Γ'Λυκειου και διαφωνω καθετως με την καταθεση του μηχανογραφικου το Μαρτιο. Ειναι αρκετο το αγχος και η κουραση της ψυχοφθορας διαδικασιας στην οποια υποβαλλομαι και σας παρακαλω να μην προσθεσετε αλλο ενα εμποδιο στο μελλον μου...