Είμαι ένας από τους πολλούς μαθητές της Γ' Λυκείου που προτιμούν να πραγματοποιηθεί η συμπλήρωση του μηχανογραφικού τον ΙΟΥΝΙΟ. Κι αυτό, διότι το αντίθετο θα επιφέρει πολύ άγχος,σύγχυση,ανατροπή όλων των σχεδίων που έχει σκεφτεί ο μαθητής καθώς είναι αδύνατο να τίθεται ζήτημα τέτοιου είδους αλλαγής (σημαντικότατης)στο εκπαιδευτικό σύστημα.Κι αυτό διότι οι μαθητές της Γ' Λυκείου δεν έχουν το χρονικό περιθώριο να ασχοληθούν με το μηχανογραφικό - το οποίο θέλει οργάνωση και σκέψη για τη συμπλήρωσή του- αφού καταβάλλουν όλες τους τις δυνάμεις και έχουν στραμμένη την προσοχή τους στο να πετύχουν τους στόχους τους.
Είμαι ένας από τους πολλούς μαθητές της Γ' Λυκείου που προτιμούν να πραγματοποιηθεί η συμπλήρωση του μηχανογραφικού τον ΙΟΥΝΙΟ. Κι αυτό, διότι το αντίθετο θα επιφέρει πολύ άγχος,σύγχυση,ανατροπή όλων των σχεδίων που έχει σκεφτεί ο μαθητής καθώς είναι αδύνατο να τίθεται ζήτημα τέτοιου είδους αλλαγής (σημαντικότατης)στο εκπαιδευτικό σύστημα.Κι αυτό διότι οι μαθητές της Γ' Λυκείου δεν έχουν το χρονικό περιθώριο να ασχοληθούν με το μηχανογραφικό - το οποίο θέλει οργάνωση και σκέψη για τη συμπλήρωσή του- αφού καταβάλλουν όλες τους τις δυνάμεις και έχουν στραμμένη την προσοχή τους στο να πετύχουν τους στόχους τους.