Αρχική Χρόνος Υποβολής ΜηχανογραφικώνΤα επιχειρήματα υπέρ της αλλαγής του χρόνου υποβολήςΣχόλιο του χρήστη Δημήτρης Χ, μαθητής 3ης λυκείου | 5 Δεκεμβρίου 2010, 14:13
Υπουργείο Παιδείας, Θρησκευμάτων και Αθλητισμού Δικτυακός Τόπος Διαβουλεύσεων OpenGov.gr Ανοικτή Διακυβέρνηση |
Πολιτική Προστασίας Δεδομένων Προσωπικού Χαρακτήρα Πολιτική Ασφαλείας και Πολιτική Cookies Όροι Χρήσης Πλαίσιο Διαλόγου |
Creative Commons License![]() Με Χρήση του ΕΛ/ΛΑΚ λογισμικού Wordpress. |
Έχοντας να διαβάσω μαθηματικά, φυσική, αοδε, αοθ, έκθεση και προγραμματισμό όπως και όλοι οι άλλοι υποψήφιοι (-το ίδιο πλήθος μαθημάτων δίνουμε) το τελευταίο που θέλω είναι παράλληλα να σκέφτομαι τι θα βάλω στο μηχανογραφικό μου. Έλεος. Σκεφτείται λίγο και εμάς. Είναι απόφαση ζωής αυτή που πρέπει να πάρουμε και οφείλουμε να επικεντρωθούμε μόνο εκεί. Αυτό δε μπορεί να γίνει στη μέση της χρονιάς και μη γνωρίζοντας τα αποτελέσματα μας.